Dat prinses Beatrix het stokje heeft overgedragen aan koning Willem-Alexander betekent niet dat de prinses stilzit. Hoewel ze wat minder werkt dan vroeger en inmiddels 80+ is, is ze nog altijd lekker bezig.
Bekijk ook
Beeld: Brunopress. Montage: Marloes Erkelens
In Libelle Royal praat royaltyjournalist Rick Evers je wekelijks bij over de meest uiteenlopende onderwerpen die met het koningshuis te maken hebben. De Nederlandse koninklijke familie, maar maar ook andere vorstenhuizen, binnen en buiten Europa.
Voor Royalty heeft Rick bijzondere interviews en gesprekken gehad, waaronder met de leden van de Nederlands koninklijke familie, zoals (toenmalig) koningin Beatrix, koning Willem-Alexander en koningin Máxima, prins Constantijn en prinses Laurentien en de zonen van prinses Margriet, zoals prins Maurits.
De laatste nieuwtjes, tips en trends in je mailbox? Meld je aan voor de gezelligste nieuwsbrief van Nederland!