Wat is er veranderd in 3 generaties? Hoe werd en wordt er gekeken naar ouderschap, werk, seksualiteit en de rolverdeling binnen een relatie? Verging het onze (groot)moeders écht zo anders dan onze dochters nu? In Libelle’s Grote Jubileum nummer stonden de levens van 3 generaties vrouwen centraal en werd onderzocht hoe vrouwen toen en nu in het leven staan.
Naar aanleiding van ons jubileum presenteert Museum Kranenburgh in samenwerking met Libelle In The Picture, een expositie over 3 generaties vrouwen in Nederland. Fotografen Patricia Steur (71), Brenda van Leeuwen (47) en Sanne Romeijn (26) portretteerden 12 families, één uit elke provincie. De foto’s worden aangevuld met een fotoserie van Humberto Tan, waarin hij een ode brengt aan zes bijzondere Nederlandse vrouwen.
Je kunt de expositie bekijken vanaf 8 september 2019 tot en met 8 december 2019 in museum Kranenburgh waar het werk tentoongesteld wordt.
Voorproefje? We babbelen met oma Maddie, moeder Carla en dochters Milou & Rosali.
Bekijk ook

Montage: Bjorn van Loopik