Bekijk deze video via de Libelle TV app

 Sportvlogger Lot: 4 oefeningen voor sterke en strakke kuiten!
Vlogger

Heb jij laatst prachtige laarzen in de etalage zien staan maar heb je ze niet gekocht omdat je kuiten iets te vol waren? Over een tijdje kan je ze wel kopen! Er zijn namelijk ontzettend veel goede oefeningen om mooie strakke kuiten te krijgen. Sportvlogger Lot heeft er 4 voor je op een rij gezet. Het is wel belangrijk dat je deze oefeningen vaker dan 1x in de week doet, anders heeft het niet zoveel zin. Goed inde oren knopen dus. Succes!

BEKIJK OOK:

Over de Libelle-vloggers
Onze vloggers zijn bijzonder. Het zijn echte mensen met persoonlijke verhalen. Neem een kijkje in het leven van een dokter, boswachter, mode-expert, tuinier, reisjournalist en visagist en laat je inspireren door hun tips, tricks, avonturen en verhalen.

Je kunt de Libelle TV app downloaden in de Google Play store of de App store.

Bekijk meer over kuitenLot

Afleveringen